XP POWER VES120PS24
Code: VES120PS24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Warranty: 24
Weight: 0.58 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 89%
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: KYCON KPP-4P
Max. výstupní proud: 5A
Pracovní teplota: 0...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 168x71x37,5mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 5A
Druh vývodu: KYCON KPP-4P
Výkon: 0,12kW
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Vnější rozměry: 168x71x37,5mm
Pracovní teplota: 0...60°C
Účinnost: 89%
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 24V DC