XP POWER HPA1K5PS48
Code: HPA1K5PS48
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 2 kg
Availability: On request
Efficiency: 93%
Output current: 31,25A
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 80...264V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: HPA
Spínací kmitočet: 70kHz
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 279,4x106,6x41,6mm
Výkon: 1,5kW
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 1,5kW
Výstupní proud: 31,25A
Počet výstupů: 1
Řada výrobce: HPA
Pracovní teplota: -20...70°C
Účinnost: 93%
Izolační napětí: 4kV
Spínací kmitočet: 70kHz
Napájecí napětí: 80...264V AC
Výstupní napětí: 48V DC