XP POWER HHP650PS48
Code: HHP650PS48
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 1.3 kg
Availability: On request
Efficiency: 85%
Output current: 13,5A
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 80...305V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...70°C
Řada výrobce: HHP
Spínací kmitočet: 70kHz
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 253,8x106,77x63,5mm
Výkon: 657W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 657W
Výstupní proud: 13,5A
Počet výstupů: 1
Řada výrobce: HHP
Pracovní teplota: -40...70°C
Účinnost: 85%
Izolační napětí: 3kV
Spínací kmitočet: 70kHz
Napájecí napětí: 80...305V AC
Výstupní napětí: 48V DC