XP POWER HDS3000PS48
Code: HDS3000PS48
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 7.25 kg
Availability: On request
Efficiency: 92%
Output current: 62,5A
Doplňkové funkce: paralelní provoz, dálkové ovládání ON/OFF, 5V standby
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 90...264V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: HDS3000
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 360x127x127mm
Výkon: 3kW
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 3kW
Výstupní proud: 62,5A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 360x127x127mm
Řada výrobce: HDS3000
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 92%
Doplňkové funkce: paralelní provoz
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 48V DC