XP POWER HDL3000PS250
Code: HDL3000PS250
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 4.3 kg
Availability: On request
Efficiency: 91%
Output current: 12A
Doplňkové funkce: paralelní provoz, dálkové ovládání ON/OFF, 5V standby
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 90...264V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: HDL3000 HV
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 292x64x170mm
Výkon: 3kW
Výstupní napětí: 250V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 3kW
Výstupní proud: 12A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 292x64x170mm
Řada výrobce: HDL3000 HV
Pracovní teplota: -20...70°C
Účinnost: 91%
Doplňkové funkce: paralelní provoz
Izolační napětí: 3kV
Výstupní napětí: 250V DC