XP POWER GCS250PS48
Code: GCS250PS48
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Open power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.4 kg
Availability: On request
Efficiency: 93%
Output current: 3,7A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: zástrčka se západkovým mechanismem
Izolační napětí: 4kV
Montáž: upevňovací otvory
Napájecí napětí: 85...264V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace, IT
Pracovní teplota: -40...70°C
Řada výrobce: GCS
Spínací kmitočet: 150kHz
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 127x76,2x36,3mm
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,25kW
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 3,7A
Pracovní teplota: -40...70°C
Účinnost: 93%
Řada výrobce: GCS
Spínací kmitočet: 150kHz
Izolační napětí: 4kV
Výstupní napětí: 48V DC