XP POWER ECM140US24
Code: ECM140US24
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Open power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.31 kg
Availability: On request
Efficiency: 88%
Output current: 5,8A
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC, doplňkový výstup DC 12 V/500 mA
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: zástrčka se západkovým mechanismem
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 120...370V DC, 80...264V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: 0...70°C
Řada výrobce: ECM
Spínací kmitočet: 70kHz
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 127x76,2x33mm
Výkon: 140W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 140W
Napájecí napětí: 120...370V DC
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 5,8A
Pracovní teplota: 0...70°C
Účinnost: 88%
Vnější rozměry: 127x76,2x33mm
Řada výrobce: ECM
Spínací kmitočet: 70kHz
Izolační napětí: 4kV
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Výstupní napětí: 24V DC