XP POWER DNR60US05
Code: DNR60US05
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.41 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 79%
Output current: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 85...264V AC, 90...375V DC
Ochrana: protizkratové SCP, před přetížením OPP
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozsah výstupních napětí: 5...5,5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 115x40,5x90mm
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 60W
Výstupní proud: 10A
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 115x40,5x90mm
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 79%
Výstupní napětí: 5V DC