XP POWER CCH400PS12
Code: CCH400PS12
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Open power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.42 kg
Availability: On request
Efficiency: 89%
Output current: 34A
Doplňkové funkce: přídavný výstup standby 5V DC
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 90...264V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...85°C
Řada výrobce: CCH
Spínací kmitočet: 333kHz
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 214x102x43mm
Výkon: 411W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 411W
Počet výstupů: 1
Výstupní proud: 34A
Pracovní teplota: -20...85°C
Účinnost: 89%
Vnější rozměry: 214x102x43mm
Řada výrobce: CCH
Spínací kmitočet: 333kHz
Izolační napětí: 3kV
Výstupní napětí: 12V DC