XP POWER APM240PS15C2-8
Code: APM240PS15C2-8
On request
The item has been sold out…
Warranty: 24
Weight: 0.65 kg
Availability: On request
Efficiency: 92%
Délka výstupní šňůry: 1m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: MOLEX 39-01-2060 6pin 4,2 pitch
Max. výstupní proud: 14,4A
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -30...60°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 168x73x31,5mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 15V DC