WEIDMÜLLER PROECO-72W24V3A
Code: PROECO-72W24V3A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.56 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 88%
Output current: 3A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 85...264V AC, 80...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -25...70°C
Řada výrobce: PRO ECO
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 34x125x100mm
Výkon: 72W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 72W
Výstupní proud: 3A
Napájecí napětí: 85...264V AC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 34x125x100mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Účinnost: 88%
Ochrana: protizkratové SCP
Výstupní napětí: 24V DC