VOLT POLSKA VP-P110-18
Code: VP-P110-18Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Photovoltaic modules |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 7 kg |
| Availability: | On request |
| Material: | Crystalline silicon |
| Maximální výkon: | 110W |
| Napětí při max. výkonu: | 18,36V |
| Použití: | fotovoltaika |
| Proud při max. výkonu: | 5,99A |
| Typ fotovoltaického článku: | fotovoltaický článek |
| Vnější rozměry: | 1016x670x30mm |
| The item has been sold out… | |




