VOLT POLSKA VP-EM140-18
Code: VP-EM140-18Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Photovoltaic modules |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 3.6 kg |
| Availability: | On request |
| Material: | Monocrystalline silicon |
| Maximální výkon: | 140W |
| Napětí při max. výkonu: | 18,72V |
| Použití: | fotovoltaika |
| Proud při max. výkonu: | 7,48A |
| Typ fotovoltaického článku: | fotovoltaický článek |
| Verze: | pružné |
| Vnější rozměry: | 700x1090x3mm |
| The item has been sold out… | |




