VOLT POLSKA SOL-MPPT-60A-BT-L
Code: SOL-MPPT-60A-BT-LProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Photovoltaic modules |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 3 kg |
| Availability: | On request |
| Druh akumulátoru: | AGM, GEL (gelový) |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Max. nabíjecí proud: | 60A |
| Napětí akumulátoru: | 12 / 36 / 48V |
| Použití: | fotovoltaika, akumulátor 12V, akumulátor 24V, akumulátor 48V, akumulátor 36V |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Pracovní režim nabíječky: | nabíjení, údržbové nabíjení, udržování |
| Signalizace: | LCD displej |
| Verze: | MPPT |
| The item has been sold out… | |




