VOLT POLSKA SINUS500/24V
Code: SINUS500/24VProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Car Converters |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 1.2 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 92% |
| Output power: | 500W |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Napájecí napětí: | 10,5...15V DC |
| Napětí akumulátoru: | 24V |
| Výstupní napětí: | 225...235V AC |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| The item has been sold out… | |




