VOLT POLSKA SINUS-PROE-2600-12
Code: SINUS-PROE-2600-12Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Car Converters |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 12 kg |
| Availability: | On request |
| Output power: | 1,8kW |
| Doplňkové funkce: | UPS, nabíječka akumulátorů |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Max. nabíjecí proud: | 30A |
| Napájecí napětí: | 170...270V AC |
| Napětí akumulátoru: | 24V |
| Ochrana: | před vybitím, před přebíjením, před přetížením OCP |
| Výstupní napětí: | 230V AC |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| The item has been sold out… | |




