VOLT POLSKA POWER-SIN-2000-12
Code: POWER-SIN-2000-12Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Car Converters |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 18 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 88% |
| Output power: | 2kW |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Napájecí napětí: | 10,5...15V DC |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přebíjením, před přetížením OCP |
| Výstupní napětí: | 230V AC |
| Vlastnosti měničů: | čistá sinusoida |
| The item has been sold out… | |




