VOLT POLSKA PA-U-12V-40A
Code: PA-U-12V-40AProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Chargers |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 2.5 kg |
| Availability: | On request |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4, AGM, GEL (gelový) |
| Max. nabíjecí proud: | 40A |
| Obchodní název: | usměrňovač |
| Použití: | akumulátor 12V |
| Pracovní režim nabíječky: | nabíjení, údržbové nabíjení |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Vlastností nabíječky: | capability to function as a power supply |
| Výstupní napětí: | 13,2...14,6V DC |
| The item has been sold out… | |




