VOLT POLSKA PA-LP-24V-20A
Code: PA-LP-24V-20AProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Chargers |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 1.2 kg |
| Availability: | On request |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4 |
| Max. nabíjecí proud: | 20A |
| Obchodní název: | usměrňovač |
| Použití: | akumulátor 24V |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Výkon: | 600W |
| Výstupní napětí: | 29,2V DC |
| The item has been sold out… | |




