VOLT POLSKA PA-6/12V-15A-A86
Code: PA-6/12V-15A-A86Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Chargers |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 1 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 98% |
| Doplňkové funkce: | PWM |
| Druh akumulátoru: | kyselino-olověné, automobilová, AGM, GEL (gelový) |
| Max. nabíjecí proud: | 15A |
| Obchodní název: | usměrňovač |
| Použití: | akumulátor 12V, akumulátor 6V |
| Pracovní režim nabíječky: | nabíjení, údržbové nabíjení, udržování |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |
| Vlastností nabíječky: | vestavěný zobrazovač LCD |
| Výstupní napětí: | 6/12V DC |
| The item has been sold out… | |




