VOLT POLSKA IPS1200N-12/230V
Code: IPS1200N-12/230VProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Car Converters |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 1.4 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 92% |
| Output power: | 800W |
| Druh měniče: | DC/AC |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Výstupní napětí: | 230V AC |
| Vlastnosti měničů: | modifikovaná sinusoida |
| The item has been sold out… | |




