VOLT POLSKA DC300-24/12-PRO
Code: DC300-24/12-PROProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Car Converters |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.3 kg |
| Availability: | On request |
| Druh měniče: | DC/DC |
| Napájecí napětí: | 9,5...15,5V DC |
| Napětí akumulátoru: | 12V |
| Výstupní napětí: | 21...30V DC |
| The item has been sold out… | |




