TRIDONIC 24034323
Code: 24034323Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DC Voltage power supplies MEAN WELL |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.16 kg |
| Availability: | On request |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Napájecí napětí: | 220...240V AC |
| Použití: | LED |
| Pracovní teplota: | 0...50°C |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | kontrolér DALI |
| Vnější rozměry: | 101,5x51x29,5mm |
| Výkon: | 4W |
| Komunikační protokol: | DALI |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)