TRACO POWER TXLN500-112
Code: TXLN500-112
Warranty: 24
Weight: 1.1 kg
Availability: On request
Efficiency: 88%
Output current: 41,7A
Pracovní teplota: -20...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 245,8x127x40,6mm
Výkon: 0,5kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 500W
Výstupní proud: 41,7A
Počet výstupů: 1
Řada výrobce: TXL
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Signalizace: LED
Výstupní napětí: 12V DC