TRACO POWER TXLN320-124
Code: TXLN320-124
Warranty: 24
Weight: 0.85 kg
Availability: On request
Efficiency: 88%
Output current: 13,4A
Pracovní teplota: -20...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 222x115x30mm
Výkon: 0,32kW
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 320W
Výstupní proud: 13,4A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 222x115x30mm
Řada výrobce: TXL
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Signalizace: LED
Výstupní napětí: 24V DC