TRACO POWER TXLN320-112
Code: TXLN320-112
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.85 kg
Availability: On request
Efficiency: 86%
Output current: 26,7A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: šroubové svorky
Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...375V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: TXL
Signalizace: LED
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 222x115x30mm
Výkon: 0,32kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 320W
Výstupní proud: 26,7A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 222x115x30mm
Řada výrobce: TXL
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 86%
Napájecí napětí: 120...375V DC
Signalizace: LED
Výstupní napětí: 12V DC