TRACO POWER TCI240-112U-J
Code: TCI240-112U-JProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bult-in power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.35 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 90% |
| Output current: | 20A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Elektrické připojení: | zásuvka JST |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC |
| Ochrana: | proti přepětí OVP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Pracovní teplota: | -30...80°C |
| Řada výrobce: | TCI 240 |
| Shoda s normou: | UL, IEC, EN |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 80x59,7x38mm |
| Výkon: | 240W |
| Výstupní napětí: | 12V, 11,4...12,6V DC |
| The item has been sold out… | |



