TDK-LAMBDA ZWS50C-24
Code: ZWS50C-24
Warranty: 24
Weight: 0.11 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 87%
Output current: 2,5A
Doplňkové funkce: remote sense
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...70°C
Řada výrobce: ZWS10-50C
Shoda s normou: CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výkon: 60W
Výstupní napětí: 24V