TDK-LAMBDA ZWS30C-12
Code: ZWS30C-12
Warranty: 24
Weight: 0.06 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 86%
Output current: 2,92A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výkon: 35W
Výstupní napětí: 12V