TDK-LAMBDA ZWS15C-24
Code: ZWS15C-24
Warranty: 24
Weight: 0.05 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 85%
Output current: 0,85A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výkon: 20,4W
Výstupní napětí: 24V