TDK-LAMBDA ZWS10C-24
Code: ZWS10C-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Open power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.04 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 85%
Output current: 0,5A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -10...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výkon: 12W
Výstupní napětí: 24V