TDK-LAMBDA KPSB6-24-J
Code: KPSB6-24-J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Open power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.01 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 83%
Output current: 0,25A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Montáž: upevňovací otvory, PCB
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...80°C
Řada výrobce: KPSB6
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 49,53x18,5x17,5mm
Výkon: 6W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 6W
Výstupní proud: 0,25A
Pracovní teplota: -40...80°C
Montáž: upevňovací otvory
Účinnost: 83%
Řada výrobce: KPSB6
Ochrana: proti přepětí OVP
Výstupní napětí: 24V DC