TDK-LAMBDA KPSB25-24-J
Code: KPSB25-24-J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Open power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.04 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 86%
Output current: 1,05A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Montáž: upevňovací otvory, PCB
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: KPSB25
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 70,5x27,94x23mm
Výkon: 25W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 25W
Výstupní proud: 1,05A
Pracovní teplota: -30...70°C
Montáž: upevňovací otvory
Účinnost: 86%
Ochrana: proti přepětí OVP
Řada výrobce: KPSB25
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 24V DC