TDK-LAMBDA GUS600-24
Code: GUS600-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (7 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.85 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 95%
Output current: 25A
Doplňkové funkce: součástí je ventilátor
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Počet výstupů: 1
Použití: telekomunikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: GUS600
Shoda s normou: cURus, CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 101,6x41x152,4mm
Výkon: 600W
Výstupní napětí: 24V