TDK-LAMBDA CUS500M1-24-EF
Code: CUS500M1-24-EF
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.79 kg
Availability: On request
Efficiency: 94,8%
Output current: 12,5A
Doplňkové funkce: součástí je ventilátor
Druh napájecí zdroje: AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...60°C
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 157x85x42,5mm
Výkon: 501,6W
Výstupní napětí: 24V