TDK-LAMBDA CUS350MP-1000-48
Code: CUS350MP-1000-48
Availability: On request
Efficiency: 94%
Output current: 7,3A
Doplňkové funkce: PFC
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: zásuvka JST
Izolační napětí: 4kV
Montáž: PCB
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozsah výstupních napětí: 45...48V DC
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 183x88x44mm
Výkon: 0,35kW
Výstupní napětí: 48V