TDK-LAMBDA CUS350MP-1000-36
Code: CUS350MP-1000-36
Availability: On request
Efficiency: 94%
Output current: 9,7A
Doplňkové funkce: remote sense
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: zásuvka JST
Izolační napětí: 4kV
Montáž: šroub M4
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozsah výstupních napětí: 36...42V DC
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 183x88x44mm
Výkon: 349,2W
Výstupní napětí: 36V