TDK-LAMBDA CUS350MP-1000-24
Code: CUS350MP-1000-24
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Open power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.77 kg
Availability: On request
Efficiency: 94%
Output current: 14,6A
Doplňkové funkce: PFC
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Elektrické připojení: zásuvka JST
Izolační napětí: 4kV
Montáž: PCB
Napájecí napětí: 120...370V DC, 85...265V AC
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozsah výstupních napětí: 24...26,4V DC
Řada výrobce: CUS350MP
Shoda s normou: CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 183x88x44mm
Výkon: 0,35kW
Výstupní napětí: 24V