TDK-LAMBDA CUS250M-48-F
Code: CUS250M-48-F
Additional parameters
Category: Open power supplies
Availability: On request
Efficiency: 94%
Output current: 5,2A
Doplňkové funkce: PFC
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 80...264V AC
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -20...85°C
Rozměry: 2"x4"
Rozsah výstupních napětí: 48...52,8V DC
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 48V