TDK-LAMBDA CUS250M-36-FJ
Code: CUS250M-36-FJ
Additional parameters
Category: Open power supplies
Availability: On request
Efficiency: 94%
Output current: 6,94A
Doplňkové funkce: PFC
Druh napájecí zdroje: LED
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 80...264V AC
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...85°C
Rozměry: 2"x4"
Rozsah výstupních napětí: 36...39,6V DC
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 36V