TDK-LAMBDA CUS250M-36-AG
Code: CUS250M-36-AG
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Availability: On request
Efficiency: 94%
Output current: 6,94A
Doplňkové funkce: remote sense, PFC
Elektrické připojení: zásuvka JST
Montáž: šroub M3
Napájecí napětí: 80...264V AC
Ochrana: pojistka
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace, telekomunikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...85°C
Rozměry: 2"x4"
Rozsah výstupních napětí: 36...39,6V DC
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 64x119,2x43mm
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 36V