TDK-LAMBDA CUS250M-28-U
Code: CUS250M-28-U
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.28 kg
Availability: On request
Efficiency: 94%
Output current: 8,92A
Doplňkové funkce: PFC
Elektrické připojení: zásuvka JST
Izolační napětí: 4kV
Montáž: šroub M3
Napájecí napětí: 80...264V AC
Ochrana: pojistka
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -20...85°C
Rozměry: 2"x4"
Rozsah výstupních napětí: 28...30,8V DC
Řada výrobce: CUS250M
Shoda s normou: CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 64x119,2x39,5mm
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 28V