TDK-LAMBDA CUS250M-24-J
Code: CUS250M-24-J
Additional parameters
Category: Open power supplies
Availability: On request
Efficiency: 94%
Output current: 10,41A
Doplňkové funkce: PFC
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -20...85°C
Rozměry: 2"x4"
Rozsah výstupních napětí: 24...26,4V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 24V