TDK-LAMBDA CUS250M-12-J
Code: CUS250M-12-J
Additional parameters
Category: Open power supplies
Availability: On request
Efficiency: 94%
Output current: 20,83A
Doplňkové funkce: PFC
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Pracovní teplota: -20...85°C
Rozměry: 2"x4"
Rozsah výstupních napětí: 12...13,2V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,25kW
Výstupní napětí: 12V