TDK-LAMBDA CUS1500M-15
Code: CUS1500M-15
On request
The item has been sold out…
Warranty: 24
Weight: 3 kg
Availability: On request
Efficiency: 82...85%
Output current: 100A
Druh napájecí zdroje: modulový, k vestavbě
Elektrické připojení: svorkovnice
Napájecí napětí: 85...265V AC, 120...340V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...60°C
Řada výrobce: CUS1500M
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 261x127x63mm
Výkon: 1,5kW
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1,5kW
Výstupní proud: 100A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 261x127x63mm
Řada výrobce: CUS1500M
Pracovní teplota: -20...60°C
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 82...85%
Výstupní napětí: 15V DC