TDK-LAMBDA CUS1200M-36
Code: CUS1200M-36
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Warranty: 24
Weight: 0.99 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 95,5%
Output current: 33,3A
Doplňkové funkce: remote sense
Elektrické připojení: šroubové svorky, šroubové, zásuvka JST
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: CUS1200M
Shoda s normou: CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 187x93x42,5mm
Výkon: 1,199kW
Výstupní napětí: 36V