TDK-LAMBDA CUS1200M-24
Code: CUS1200M-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.98 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 95%
Output current: 50A
Doplňkové funkce: remote sense
Elektrické připojení: šroubové svorky, šroubové, zásuvka JST
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace, průmysl
Pracovní teplota: -20...70°C
Řada výrobce: CUS1200M
Shoda s normou: CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: aktivní chlazení
Vnější rozměry: 187x93x42,5mm
Výkon: 1,2kW
Výstupní napětí: 24V