TCI 127718
Code: 127718Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DC Voltage power supplies MEAN WELL |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.04 kg |
| Availability: | On request |
| Efficiency: | 77% |
| Output current: | 0,7A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Maximální výkon: | 8W |
| Napájecí napětí: | 90...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | LED |
| Pozor!: | jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení |
| Pracovní teplota: | -20...45°C |
| Režimy práce: | proudový zdroj |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výstupní napětí: | 2...12V DC |
| The item has been sold out… | |




