SCHNEIDER ELECTRIC ABLS1A24021
Code: ABLS1A24021
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.22 kg
Availability: On request
Efficiency: 88%
Output current: 2,1A
Doplňkové funkce: nastavení výstupního napětí
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 85...264V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -20...70°C
Rozsah výstupních napětí: 24...28V DC
Řada výrobce: Phaseo
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 92,8x75x30mm
Výkon: 50W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 50W
Výstupní proud: 2,1A
Napájecí napětí: 85...264V AC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 92,8x75x30mm
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Řada výrobce: Phaseo
Výstupní napětí: 24V DC