RECOM RACM65-48S/OF
Code: RACM65-48S/OF
Warranty: 24
Weight: 0.14 kg
Availability: On request
Output current: 1,36A
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 65W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 65W
Výstupní napětí: 48V DC